קורס צולל מים פתוחים – כוכב אחד

כל מה שאתם צריכים לדעת על קורס צלילה כוכב 1

קורס צולל מים פתוחים – כוכב אחד

הידעתם שיותר מ70% מכדור הארץ מכוסה מים?  יש כאלו שקוראים לכדור הארץ שלנו "הכוכב הכחול" מכיוון כשמסתכלים עליו מחוץ לאטמוספרה רואים אותו כחול – עולם המים.

היום המין האנושי יודע על הירח יותר מאשר על קרקעית האוקיינוס, ועד כה, מיפו רק כ5% מקרקעית הים. עולם שלם המבטיח טבע שופע, הרפתקאות, מסתוריות, אוצרות ושקט שאין כמותו. אומנם הים איננו מקומנו הטבעי, אך את פעימות הלב הראשונות עשינו בעוד היותנו עטופים במים בתוך הרחם, דבר המביא לחיבור רגשי ועמוק אל הים והמים, ועכשיו תוסיפו את כל האלמנטים שכבר הזכרנו, ומצאתם לכם עולם שכולו טוב.. ברוכים הבאים אל קורס כוכב אחד, תיהנו ובהצלחה!

קורס כוכב אחד1 פרוס על פני חמישה ימים שבמהלכם החניכים/ות יעברו באופן הדרגתי שלושה שלבים: תיאורית הצלילה, צלילה במים מוגנים וצלילה במים פתוחים. בסוף הקורס, לאחר עמידה בכל התנאים הדרושים, החניך/ה יקבל רישיון צלילה בין-לאומי לעומק של עד 18 מטר.

 חשוב להבין שקורס כוכב אחד מצריך גישה לימודית וראש פתוח, כדי להתמודד עם הסביבה החדשה, אם ניקח את הים כמובן מאליו הוא יהפוך את הדברים לקשים ומתסכלים, אם נתמסר אליו ונלמד איך להתמודד אתו, הוא יחזיר לכם כפליים. קורס כוכב אחד עושים פעם אחת- חשוב ללמוד לצלול בדרך הנכונה, הבטוחה והמקצועית ביותר.

במהלך קורס כוכב אחד ילמדו החניכים/ות את תיאוריית הצלילה תוך שימוש במגוון כלים: ספרים, מצגות ושיעורים. הנושאים שיועברו ידונו בתיאוריה של הצלילה, אשר יעזרו לחניך/ה לרכוש הבנה מלאה וכוללת של עקרונות הצלילה הנכונה והבטוחה. בין הנושאים: כללי בטיחות, פיזיקה ופיזיולוגיה של הצלילה, כיצד להתמודד עם סיכונים, ייחוד הסביבה התת-ימית, תכנון צלילה, שמירה על ערכי טבע ועוד.

בחלק המעשי נלמד כיצד להרכיב ולבדוק את ציוד הצלילה. נבצע בכל יום שתי צלילות, כאשר ביומיים הראשונים יועברו השיעורים בסביבת המים המוגנים. כאן – בשעה טובה – "תרטיבו את הרגליים". חלק זה של קורס כוכב אחד יקנה לחניכים/ות את יכולות היסוד של הצלילה ע"י התרגלות לסובב הימי והמשתנים שבו, תרגילי צלילה ופתירת בעיות שכיחות מתחת למים וכמובן נתחיל ליהנות מעולם המים.

השלב הבא הוא שיעורי מים פתוחים: בשלב זה ניישם את היכולות שתורגלו בשיעורי המים מוגנים בצלילות בים הפתוח בשמורת האלמוגים באילת, ובצורה הדרגתית ובטוחה נעמיק אט אט בכל יום עד שביום החמישי נגיע לעומק של 18 מטרים עם חיוך גדול ותעודת צולל מים פתוחים (כוכב 1) של SDI

מבנה קורס כוכב אחד:
~ 4  שיעורי תאוריה ומבחן מסכם
~ 3 צלילות מים מוגנים
~ 6 צלילות מים פתוחים

משך הקורס: 
~ 5 ימים

דרישות: 
~ גיל 12 מצב בריאותי תקין
~ מצב בריאותי תקין (למלא הצהרת בריאות טרם הגעתכם לקורס).
~ ניתן בסיומו של קורס כוכב אחד להמשיך לקורס כוכב שני ישירות.

רוצה פרטים נוספים?

השאירו פרטים וניצור איתכם קשר

יצירת קשר

SDI
TIES Member
Tzlilut
© 2020 צלילות | 
צילום: בועז סמוראי, Mares | 
פיתוח ע״י WebPower | עיצוב ע״י Yahalom
טלפון Waze Whatsapp