קורס דייבמאסטר

כל מה שאתם צריכים לדעת על קורס DIVE MASTER

קורס דייבמאסטר

קורס דייבמאסטר הנו קורס ברכישה ופיתוח של הידע לרמת הדרכה והדגמה למוביל צוללים.

הסמכה זו מיועדת לאלו החושקים להתקדם להדרכה ולפתוח צוהר חדש לאחרים בעולם הצלילה ומקנה בפעם הראשונה אפשרות לעבוד בהדרכה ובתחום הצלילה בכל מקום בעולם. כדייבמאסטר תוכלו להוביל צוללים מוסמכים בצלילות מודרכות, לעזור בקורסים ובפעילויות צלילה שונות. בנוסף, קורס דייבמאסטר מיועד לצוללים הרוצים לשפר משמעותית את הידע והמיומנות שלהם, הן בתאוריה והן במעשי. בקורס דייבמאסטר אתם תתבקשו להביא את כל כלכם ולקחת את הקורס בשיא הרצינות, המעבר מצולל חובבן למקצוען צריך להיות נכון וברור, זהו קורס ללא הנחות והסטנדרטים בו הינם גבוהים וברורים. קורס דייבמאסטר הנו מעניין ומאתגר כאחד ואתם תופתעו לגלות כמה אפשר עוד ללמוד ולהתפתח, קורס הדייבמאסטר מעלה את הביטחון האישי והביצועי וללא ספק יותר חברים שלכם ירצו לצלול אתכם ולהרגיש מוגנים על ידכם. קורס דייבמאסטר מהווה שלב הכרחי וחיוני בדרך לקורס מדריכים.

 האחריות והחינוך בידיים שלכם - מהרגע שנכנסתם לקורס דייבמאסטר הפכתם לצולל "מנהיג" בעל אחריות עצומה. עם זה בפן הבטיחותי ועם זה בפן החינוכי. כמובילי קבוצות הדבר החשוב ביותר הוא להוציא את הצוללים שלכם בריאים ושלמים תוך כדי תכנון וביצוע צלילה נכונה ובטוחה, ובנוסף ישנה הזכות המדהימה להראות לצוללים שלכם עולם ומלואו תחת המים. הערך המוסף שלכם בהובלת צוללים הוא ענקי, תהיה לכם את הזכות לחנך אנשים לצלילה נכונה ובטוחה המטיבה עם האדם וחברו וכמובן עם הטבע.

 קורס דייבמאסטר יפתח לכם צוהר לכל מועדוני הצלילה בעולם! לאחר קורס דייבמאסטר אתם תהיו מקצועני צלילה שיכולים להתפרנס מאחת העבודות הכי מתגמלות בעולם, תוכלו להגיע למקומות הכי נידחים בעולם - כל עוד יש ריף, יש צלילה! למה שלא אתם תצלילו שמה את הלקוחות העתידיים שלכם?!!?

מבנה ומשך קורס דייבמאסטר:
 
קורס דייבמאסר נערך ב10 ימים מלאים ואינטנסיביים כאשר נושאי הליבה של הקורס יהיו פיתוח ידע לרמה מקצוענית וגבוהה, שליטה וניהול סיכונים בהובלת קבוצה, תכנון צלילה, תדריכים ותחקורים, הדגמת תרגילים ברמה הגבוהה ביותר ועוד..

הנושאים הנלמדים בפיתוח הידע בקורס דייבמאסטר הם מעניינים ונרחבים. בין הנושאים: פיזיקה של הצלילה, פיזיולוגיה של הצלילה, דקומפרסיה וטבלאות צלילה, ציוד צלילה, סביבת הצלילה, תכנון וניהול צלילה מים מוגנים ומים פתוחים, פתרון בעיות מים מוגנים ומים פתוחים, תפקידי הדייבמאסטר ועוד..

הנושאים הנלמדים במים בקורס דייבמאסטר: סימולציות הובלה. זיהוי, פתרון ומניעה של בעיות המתרחשות ע"פ המים, בהעמקה, שהייה ועלייה. שליטה בקבוצה. שיטות שחייה. שיטות העמקה ועלייה. תרגול תרגילים לרמת הדגמה. עזרה בקורס. עבודה עם עזרים כגון גלגלות, מצופי סימון, מצפנים, מצנחי הצפה. תרגולות הצלה ועוד..

 דרישות סיום קורס דייבמאסטר:
החניכים מחויבים לבצע לפחות 5 תדריכים ותחקורים לאחר צלילה, להפגין הכנה, תכנון ושליטה בניהול צלילה מודרכת ולהוביל מינימום של 4 צוללים באתרים שונים ובנאי סביבה שונים, מבחני שחייה, תרגול הצלה מלא, להשלים את כל דרישות המים, להדגים את היכולת לפתור בעיות מחוץ ובתוך המים, להפגין שיקול דעת בוגר והגיוני לגבי תכנון צלילה וביצועה ולעמוד בבחינה העיונית.

תנאי קבלה לקורס דייבמאסטר –
~תעודת צלילה כוכב 2, צולל הצלה+ מגיש עזרה ראשונה וחמצן, התמחות עומק, התמחות ניווט וניסיון מוכח בצלילות לילה, מינימום של 72 צלילות (בקורס עצמו יעברו החניכים/ות כ 25 צלילות שנרשמות ונחשבות)
~ גיל מינימלי 18.
~ מצב בריאותי תקין (למלא הצהרת בריאות טרם הגעתכם לקורס).
~ אישור רופא צלילה

רוצה פרטים נוספים?

השאירו פרטים וניצור איתכם קשר

יצירת קשר

SDI
TIES Member
Tzlilut
© 2020 צלילות | 
צילום: בועז סמוראי, Mares | 
פיתוח ע״י WebPower | עיצוב ע״י Yahalom
טלפון Waze Whatsapp