התמחות נייטרוקס

כל מה שאתם צריכים לדעת על קורס התמחות NITROX

התמחות נייטרוקס

לפני שנים לא רבות, התמחות נייטרוקס נחשבה לקשה להשגה ושימשה בעיקר צוללים צבאיים ומדענים. מאז הקמתה של TDI, ההתייחסות השתנתה באופן דרסטי והיום, נייטרוקס מתקדם במהירות ומחליף את אחיו הגדול דל החמצן - אוויר.

 

נייטרוקס הינו אוויר מעושר בחמצן העוזר להתרחק מזמני דקומפרסיה ומעריך את זמני התחתית בעומק. במהלך הקורס נלמד מה היתרונות והסכנות, ואיך אנחנו מתנהלים בהתאם. כמו כן על הציוד הנדרש, איך לתכנן צלילה בטבלאות ומחשבים בהתאם לתערובת הנדרשת.

 

התמחות נייטרוקס הנו כלי שיכול להביא לכך שהצלילות שלך יהיו מהנות יותר, בדומה לציוד נוסף או התמחויות שונות. ברגע שתתחיל לצלול עם התמחות נייטרוקס תבין עד כמה כלי זה הנו חשוב ובריא וכן כיצד הוא יוסיף לך אפשרויות שימושיות וגמישות לתכנון הצלילה ולביצועה.

על מנת להבין באמת את עקרונות התמחות נייטרוקס, ובהתאם לכך להבין את היעילות והביטחון הנובעים מהשימוש בו, על הצולל להבין מספר עקרונות הקשורים בפיסיקה ובפיזיולוגיה של הצלילה. למזלנו, עקרונות אלו קלים להבנה על מנת שצולל ממוצע יוכל להבין אותם. במקרים מסוימים יתכן שכבר נחשפת לעקרונות אלו בצורה כזו או אחרת בפעילויות צלילה אחרות. בהתמחות נייטרוקס נלמד עקרונות אלו ונספק לך בסיס יציב ובטוח להבין ולתכנן צלילות נייטרוקס מהנות ובטוחות.

 

תחילת דרכך להסמכת צולל התמחות נייטרוקס של TDI תהיה בדיון אודות החוקים הרלוונטיים לנייטרוקס בהקשר לצלילה עם אוויר. משם, תראה כיצד חוקים אלו משפיעים על נייטרוקס - שהרי גם הוא תערובת של חמצן וחנקן בדיוק כמו אוויר. קורס התמחות נייטרוקס עוסק במתמטיקה שעומדת מאחורי תכנון צלילות נייטרוקס בהרחבה רבה והבנה עמוקה ביותר. בין שאר הנושאים נלמד על הסיכונים, יתרונות וחסרונות, ציוד נלווה, חוקי פיסיקה ופיזיולוגיה ועוד..

 

חשוב לציין שקורס התמחות נייטרוקס עושה סדר גדול בהבנת התאוריה של הצלילה וממקצעה את הצולל עוד יותר, זהו ידע חשוב ורלוונטי לכל צולל שהוא! סוגר המון פינות של ידע מעורער בנושאים כגון דקומפרסיה, הרעלת CO, שיכרון מעמקים, הרעלת חמצן, הרעלת CO2, לחצים חלקיים ועוד..

 

מבנה התמחות נייטרוקס:
~ שיעור תאוריה.

משך התמחות נייטרוקס:
~ שעתיים.

תנאי קבלה:
~ צולל מים פתוחים (כוכב1).
~ גיל 12.
~ מצב בריאותי תקין (למלא הצהרת בריאות טרם הגעתכם לקורס).

רוצה פרטים נוספים?

השאירו פרטים וניצור איתכם קשר

יצירת קשר

SDI
TIES Member
Tzlilut
© 2020 צלילות | 
צילום: בועז סמוראי, Mares | 
פיתוח ע״י WebPower | עיצוב ע״י Yahalom
טלפון Waze Whatsapp