חוות דעת

כי אתם חשובים לנו!

הלקוחות שלנו חשובים לנו.. ולכן אנו משתפים אותכם כאן במעט מחוות הדעת שכתבו עלינו :-)

אורי ורוני שלנו זכו בכם בשבעת הימיo בהם הייתם צמודים אליהם מהבוקר ועד השעה חמש ולעיתים אף יותר מכך. תודה על הרבה הרבה למידה חדשה תודה על הרוך, תודה על הקשר המיוחד וההדוק עם הילדים ואתנו, תודה על העזרה בכל ההתארגנות לפני וגם בזמן הקורס ובעיקר עזרה על הדאגה הענקית לכל. אורי ורוני יוצאים היום הביתה עם שיר חדש בלב-כשהם חכמים יותר, גאים מאוד בעצמם, אמיצים וחזקים יותר. המון המון תודה גם ללוטם שערכה את ההיכרות בינינו ודאגה לילדים כשלא היינו באילת תודה!!!

הדס כהן-אייל
הדס כהן-אייל
חן ובר, בר וחן… איזו חופשה זו היתה! אתם חברים יקרים וצוללים בחסד שאהבתם לים ולאנשים שנייה רק לאהבתם לשתף את אהבתם לים ולאנשים, מה שגורם לי להאמין שאתם בדרך הנכונה. תודה רבה על חלקכם בחוויה קסומה שגרמה לי להרגיש כאילו אני נפתח אל העולם כמו שושנת ים עם הזריחה בציפייה לתפוס איזה חתיכה טובה של חיים, וגם מצליח. או במילים אחרות: בים עם מסיכה רואים 33% גדול יותר ו-25% קרוב יותר, בים עם צלילוּת מרגישים 150% טוב יותר. בדוק. לא יכול לחכות לחזור ועד אז תהיו בטוב, אחים יקרים. א-צ'או מותק.

אייל שי
אייל שי
איזה כייף היה לבלות את סוף השבוע בחברתכם המקצועית והנעימה.. אין ספק שאתם יודעים את העבודה, ונותנים שירות מעל ומעבר, גם ברמה המקצועית וגם בצד האישי והמפנק… תמשיכו ככה…

אורי יפה
אורי יפה
ניסינו לחשוב איך להודות לכם על שבוע מדהים! ת׳אמת שקשה לתאר במילים את הכל החוויות שאספנו איתכם בשבוע האחרון. אתם אנשים מדהימים,מקצועיים ומקרינים רוגע וחום. ההשקעה שלכם ממש מורגשת! באמת שתודה על הכל היה ממש ממש מדהים!!

ניב גזית
ניב גזית
אין על המקום הזה בעולם… צלילוּת אתם נדירים!

גרי מרגולין
גרי מרגולין
אני צולל כבר לא מעט שנים וזאת הפעם הראשונה שנתקלתי במועדון כל כך מעולה! הציוד ברמה הגבוהה ביותר והמדריכים הם מהמקצועיים שפגשתי אי פעם. ללא ספק חוויה שאני לא אשכח לעולם.

מתן שירבי
מתן שירבי
השאירו פרטים וניצור איתכם קשר

יצירת קשר

SDI
TIES Member
Tzlilut
© 2020 צלילות | 
צילום: בועז סמוראי, Mares | 
פיתוח ע״י WebPower | עיצוב ע״י Yahalom
טלפון Waze Whatsapp