קורס מדריכי צלילה

כל מה שאתם צריכים לדעת על קורס מדריכי צלילה

קורס מדריכי צלילה

להיות מדריך צלילה, זאת זכות גדולה השמורה לאנשי ים אמתיים אשר אוהבים לצלול ורוצים להעביר את האהבה הזו הלאה.

בקורס מדריכי צלילה, ובעבודה בתור מדריכי צלילה, תדרשו להוציא מעצמכם יכולות  ותכונות כגון - מנהיגות, סבלנות, ענווה, רצינות, אסרטיביות, אכפתיות לסביבה ולאדם, יצירתיות עד אין סוף ועוד.

להיות מדריך צלילה זאת אחת מבין העבודות הכי מתגלמות בעולם! לחקור כל פינה שרק קולומבוס היה חולם עליה, לפגוש אנשים מעניינים, לחוות מקומות חדשים והכי חשוב, לתת לאנשים מתנה לכל החיים - מפגש אמיתי עם עולם המים והזכות לבקר בעולם הכחול השולט בכדור הארץ.

תדמיינו להתעורר באי נידח בקאריביים, לשפשף עיניים ולהבין שאתם עכשיו עולים על הטוסטוס הקטן שלכם בדרך למועדון צלילה שבו אתם עובדים, שמה תפגשו אנשים חייכנים המחכים בהשתוקקות שאתם, כן כן אתם! תלמדו אותם לצלול ותפגישו אותם עם בעלי חיים מגוונים ומדהימים זה יכול להיות כריש או צב, לוויתן או מנטה, ריף אלמוגים בין מאות שנה או להקה של 500 ברקודות החגות בסיבובים. קורס מדריך צלילה והיותכם מדריכי צליליה יהיו ללא ספק -YOUR BEST TIME OF YOUR LIFE!

מסלול ההתקדמות כדי לקבל הכשרה של מדריך צלילה הינו:
~ קורס כוכב 1
~ קורס כוכב 2
~ קורס צולל הצלה
~ קורס מגיש עזרה ראשונה ומתן חמצן
~ התמחות עומק
~ התמחות ניווט
~ התמחות לילה (אפשר לבחור התמחות אחרת)
~ התמחות איזון (אפשר לבחור התמחות אחרת)
~ דרגת MASTER DIVER
~ קורס DIVE MASTER
~ קורס עוזר מדריך צלילה
~ קורס מדריך צלילה

מבנה הקורס-

במהלך 10 ימי קורס מדריך הצלילה , אתם תלמדו כיצד ללמד צלילה, זו היא גישה שונה משאר הקורסים עד כה. שכן בתור מדריך צלילה אתם תפגשו לראשונה אנשים שאינם יודעים לצלול כלל.  הקורס כולל שיעורי מים ושיעורי כיתה. במהלך קורס מדריך צלילה כל חניך יעביר את כל שיעורי התאוריה ובנוסף את כל שיעורי המים בכוכב הראשון.

בכדי להגיע לרמה הרצויה ממדריך צלילה במועדון צלילוּת , כל יום קורס הוא יום מלא לחלוטין משעה 07:00 בבוקר ועד שעות הערב המאוחרות.

במהלך הקורס נעבור על הנושאים הבאים -
~ סטנדרטים ונהלים של SDI
~  היסטוריה של SDI
~  מוצרים ונהלים
~  ניהול סיכונים
~  שיטות הדרכה
~  ניהול תקציב ומכירות
~  אתיקת המדריך
~  פיזיקה ופיזיולוגיה של הצלילה.

בתום עשרת ימי קרוס מדריכי צלילה, ניגשים המועמדים למבחנים חיצוניים של בוחן מוסמך מטעם ארגון הצלילה SDI . אורך המבחנים הוא בין יום ליומים, שבמהלכם יבחנו המועמדים כיצד הם מעבירים שיעורי מים , תדריכי צלילה ושעורי כיתה. וכמובן גם בחינת ידע תאורתי וסטנדרטים.

קורס מדריך צלילה הוא קורס עצים ומדהים, שבתוכו כל חניך עובר תהליך של העצמה אישית לקראת היותו מדריך צלילה מן המניין.

מטרתנו היא להכין מדריכי צלילה מקצוענים. אשר יהיו הסמן הימני של תעשיית הצלילה בארץ ישראל.

את קורס מדריך הצלילה מעביר בר פארן מבעלי המועדון, מדריך בכיר בדרגת COURSE DIRECTOR של ארגון הצלילה SDI.

מועדון הצלילה צלילת הינו מועדון 5 כוכבים אשר מפתח מדריכי צלילה, בנוסף "צלילוּת" הינו המועדון אקולוגי הראשון והיחידי בארץ! המועדון דוגל בשמירת הים ואיכות הסביבה, במהלך הקורס יקבלו המדריכים ערכים חשובים כדי שיוכלו לחנך בעצמם את הדורות הבאים. שום דבר אינו מובן מאיליו ואנחנו דורשים ממדריך צלילה שימקסם את עצמו ושיוציא את כל האיכויות שלו החוצה. למדריך צלילה יש אחריות ענקית, מעבר לבטיחות והמקצועיות שהם הערכים המרכזיים, מדריך צלילה הינו מחנך ושגריר של הים, ואחד מתפקידיו הוא להעביר את המסר, שהים, חשוב מאוד וצריך לשמור עליו.

ברוכים הבאים לחיים חדשים, מעניינים ומלאים - קורס מדריך צלילה!

רוצה פרטים נוספים?

השאירו פרטים וניצור איתכם קשר

יצירת קשר

SDI
TIES Member
Tzlilut
© 2020 צלילות | 
צילום: בועז סמוראי, Mares | 
פיתוח ע״י WebPower | עיצוב ע״י Yahalom
טלפון Waze Whatsapp