צלילת ריענון

כל מה שאתם צריכים לדעת על צלילת רענון

צלילת ריענון
זה לא עונש, זה חופש!

צלילת ריענון הינה צלילה כמו כל שאר הצלילות שלכם במהלך החופשה וחשוב שתיהנו ממנה. ההבדל היחיד שבצלילת ריענון המדריך שלכם מרחיב בתדריך על כללי הבטיחות וההתנהגות הנכונים בצלילה, ועונה על כל שאלותיכם עד שתרגישו בטוחים ומוכנים. במהלך הצלילה תתבקשו לבצע מספר תרגילים פשוטים שיתרמו להרגשת הנינוחות והביטחון מתחת למים. צלילה זו נועדה בשבילכם בכדי שתוכלו להמשיך לצלול בבטחה, ועבורנו על מנת שנוכל להתאים לכם את חופשת הצלילה הבטוחה והמהנה ביותר המתאימה לכם.

צלילת ריענון נדרשת ממי שלא צלל בחצי שנה האחרונה או למי שאין לו הוכחה של צלילה בחצי שנה האחרונה (לא לשכוח את יומן הצלילה בבית:). וכמובן למי שחפץ ומרגיש שהוא צריך את הצלילה הזאת כדי לעבוד על מיומנויות כאלו ואחרות. אנחנו נשמח ונעודד אתכם להיות הצוללים הכי בטוחים ומודעים שיש!

וכן.. צלילת ריענון זה לא עונש – זה חופש!!!

יום ריענון

יום ריענון נועד לצוללים שלא צללו למעלה מ-5 שנים ולאנשים החושקים ביום לימודי זה. מטרת יום הריענון היא להכשיר אתכם בחזרה כצוללים עצמאיים לאחר הפוגת צלילה ארוכה.

יום הריענון בנוי משיעור תיאוריה אחד ומשתי צלילות. בשיעור תאוריה ניגע בפיזיקה ובפיזיולוגיה של הצלילה ובבעיות העלולות לקרות לנו במהלך הצלילה. לאחר מכן נעבור אל החלק הרטוב ובשתי הצלילות הבאות נחזיר לכם את הרוגע והמיומנויות כדי לצלול בראש נקי ומודע כדי לבצע צלילת בטוחה ומהנה.

זהו יום מצויין שיחזיר לכם את התשוקה לים ולצלילה בפרט!!!

 

רוצה פרטים נוספים?

השאירו פרטים וניצור איתכם קשר

יצירת קשר

SDI
TIES Member
Tzlilut
© 2020 צלילות | 
צילום: בועז סמוראי, Mares | 
פיתוח ע״י WebPower | עיצוב ע״י Yahalom
טלפון Waze Whatsapp