צלילות מודרכות

צלילות מודרכות

צלילות מודרכות

החיבור של כולנו, לא משנה מאיפה באנו או באיזו התאחדות עשינו את הקורס, לכולנו יש את האהבה הזאת אל הים. הטבע השופע בחיבור עם שקט ותחושת חוסר המשקל מייצרת אצל כולנו תחושת אופורייה ומרגוע שנוגעת בנו. אצלנו בצלילוּת, הצלילות המודרכות הן חלק גדול מהדרך שלנו להעביר לכם את האהבה לים ולדרך חיים שאותה אנו חיים, לכן יצרנו צלילות קצת אחרות ואנחנו בטוחים שתהנו מהן. בין הצלילות תוכלו להנות מפינת קפה נעימה ומונגשת, מקלחות חמות, ארוחה טובה במסעדה ולתפוס חתיכת שמש כדי לחמם את הפנים. אחרי מנוחה יועבר תדריך לצלילה הבאה. תנו לניסיון שלנו לתת לכם להיות "צלוּלים" בחופשת צלילה בלתי רגילה בים האדום. אתם תופתעו לגלות רמת שירות שכמותה רק בחו"ל אפשר לפגוש..

בכל יום המועדון מוציא שלוש צלילות מודרכות בשעות הבאות:

09:00 - צלילת עומק עד 30 מטר בכל אתרי העומק באילת.

11:00 - צלילת ביניים עד עומק של 18 מטר בכל האתרים באילת.

13:00 - צלילה רדודה עד לעומק של 10 מטרים בכל האתרים באילת.

סדר הצלילות נועד לשמור על פרופיל צלילה נכון ובטוח, כאשר צוללים מהעמוק לרדוד. הצלילות המודרכות כוללות ציוד מלא כולל מחשב, ובנוסף, המועדון מספק הדרכה צמודה והסעות לאתרים.

מוזמנים להעיף מבט בלוח הצלילות שלנו באתר לעוד אינפורמציה על צלילות מודרכות ועל צלילות מיוחדות כגון צלילות לילה, צלילות זריחה וצלילות ניקיון, וכמו כן, להכיר את אתרי הצלילה באילת אצלנו באתר - מסלולים, נק עניין, נהלי בטיחות ועוד..

השאירו פרטים וניצור איתכם קשר

יצירת קשר

SDI
TIES Member
Tzlilut
© 2020 צלילות | 
צילום: בועז סמוראי, Mares | 
פיתוח ע״י WebPower | עיצוב ע״י Yahalom
טלפון Waze Whatsapp