התמחות עומק

כל מה שאתם צריכים לדעת על קורס התמחות עומק

התמחות עומק

לעומק אין גבולות שהאדם יכול להכיל, לכן מבראשית הצלילה העומק היה "אזור" נסתר ובלתי ידוע. אם תהיתם במהלך הצלילות שלכם מה קורה שם למטה' ותמיד סקרן אתכם העומק, קורס התמחות עומק הוא יעדכם.

כל צלילה העמוקה מ-30 מטר מהווה מכשולים וחושפת אותנו לסוגים שונים של תופעות כגון התמודדות עם שיכרון מעמקים, זמני תחתית קצרים, צריכת אוויר גבוהה ועוד..

קורס התמחות עומק הינו קורס בו תחוו את נפלאות המעמקים. קורס התמחות עומק ייקח אתכם למקומות חדשים ויעניק לכם כישורים חדשים, משימוש בציוד חדש ועד שיפור האיזון והיכולת האישית. בקורס זה נלמד כיצד לתכנן נכון צלילת עומק ואת כל הנהלים הכרוכים בצלילה ל40 מטר. כל זאת על מנת שתוכלו ליהנות מצלילה בטוחה ומהנה.

קורס התמחות עומק מזכה אתכם בתעודת צולל עומק של SDI

מלבד זאת, קורס התמחות עומק הינו תנאי כניסה לקורס DM ולקורס צלילה טכנית.

מבנה הקורס:

שיעור תאוריה:  נלמד את חוקי הפיזיקה, היסטוריית טבלאות הצלילה, תכנון צלילה ע"י טבלאות, מחשבי צלילה, סיכונים ופתרון בעיות, שכרון מעמקים, הרעלת חמצן, הרעלת CO2, הרעלת CO, דקומפרסיה, מודל RGBM שעל פיו נתכנן את הצלילה, חניות עומק, תאי לחץ, טיפול בחמצן, ציוד נדרש – ווסת, מאזן, סטייג' (מיכל נוסף), גלגלת ומצוף סימון.

צלילת קורס התמחות עומק מס' 1: הכנת הציוד הדרוש כולל בדיקת דליפות, ניטור עומק/אוויר/זמן ופרופיל צלילה על לוח, ירידה לעומק וזמן רצויים ועלייה עם עצירות עומק. עומק 30 מטר.

צלילת קורס התמחות עומק מס' 2: העמקה בTRIM על אנך, מדידת צריכת אוויר, עבודה עם מסיכה שחורה, עבודה עם סטייג'ים, תרגול מיומנויות צלילה עם סטאג'ים, מיומנויות שחייה ואיזון. עומק 10 מטר.

צלילת קורס התמחות עומק מס' 3: הכנת הציוד הדרוש כולל בדיקת דליפות, ניטור עומק/אוויר/זמן ופרופיל צלילה על לוח, ירידה לעומק וזמן רצויים ועלייה עם עצירות עומק. עומק 35 מטר.

צלילת קורס התמחות עומק מס' 4: הכנת הציוד הדרוש כולל בדיקת דליפות, ניטור עומק/אוויר/זמן ופרופיל צלילה על לוח, ירידה לעומק וזמן רצויים ועלייה עם עצירות עומק. עומק 40 מטר.

משך הקורס :
~ 3 ימים.

תנאי קבלה:
 
~ גיל 15.
~ צולל מים פתוחים (כוכב 1).
~ מינימום של 52 צלילות רשומות ביומן הצלילה
~ מצב בריאותי תקין (למלא הצהרת בריאות טרם הגעתכם לקורס).

רוצה פרטים נוספים?

השאירו פרטים וניצור איתכם קשר

יצירת קשר

SDI
TIES Member
Tzlilut
© 2020 צלילות | 
צילום: בועז סמוראי, Mares | 
פיתוח ע״י WebPower | עיצוב ע״י Yahalom
טלפון Waze Whatsapp