צוות המועדון

משפחה אמיתית

צוות המועדון

החזון

החזון שלנו, חן ובר, הוא להוביל מועדון צלילה שחורט על דגלו ערכים מיטיבים עם האדם והסביבה. אנו נותנים חשיבות יתרה ליחס מקצועי אישי כמדריך וצולל ויחס בין-אישי בין אדם לחברו. אנו רואים את עצמנו לא כמדריכים או מורים בלבד אלא כשותפים לדרך שילוו אתכם בהמשך הרפתקאות הצלילה שלכם. מסיבה זאת, אנו לא עוצרים בשימת דגש על צלילה בטוחה, מקצועית ואחראית אלא גם על שירותיות ויחס מכבד לצולל והסביבה. אנו מקווים שנוכל להעניק מהידע שלנו כדי לתת לצוללים איתנו מתנה נפלאה לחיים .

מועדון צלילוּת היינו מועדון הצלילה האקולוגי הראשון בארץ ישראל, שינוי זה בא לאחר שהבנו שביכולתנו להשפיע ולהעלות את המודעות אצל מספר רב צוללים וחברים אשר באים להנות ולצלול איתנו.

המועדון שלנו היינו עסק אקולוגי, וכחלק מהייתנו עסק שכזה, אנו פועלים כדי להשפיע על עסקים נוספים שייקחו אחריות סביבתית. אנו מציעים לכל בית עסק שהוא את המודל הסביבתי העיסקי שלנו בכדי לעזור ולהדריך בשלב הכניסה לעולם זה.

מועדון צלילוּת היינו מרכז שמאגד בתוכו אנשי ים וטבע שפועלים מתוך אהבה אמיתית לכל הסובב אותנו. ברגע שרגלכם תדרוך במועדון תרגישו זאת מיד.

מי אנחנו?
חן מילוא ובר פארן, קודם כל חברים טובים ואחר-כך שותפים לעסק. נכנסנו לעולם הצלילה כקיבוצניקים משוחררים מהצפון המחפשים ריגושים בשונית האלמוגים של אילת והפכנו למדריכי צלילה בעלי אהבה עזה לים ודייריו, כמו גם לרצון לחלוק אהבה זו עם אנשים נוספים כמדריכים. לאחר כחמש שנים כמדריכי צלילה בארץ ובעולם ותוך כדי טיול משותף לקצה העולם (האוקיאנוס השקט) נפלה ההחלטה לצאת לדרך עצמאית שתאפשר לנו חופש מלא לעסוק במקצוע שאנו אוהבים באופן שאנו רואים כנכון ביותר – ראיית טובת כולם ושאיפה לחתור אליו. הכוונה היא להוציא את לקוחותינו צוללים בטוחים, מיומנים וידענים כך שהצלילה תהפוך לחלק משמעותי בחייהם. גם את צוות המועדון גייסנו מתוך חברינו מדריכי הצלילה החולקים איתנו את תשוקתינו לעולם צלילה.

קצת על הבית
מועדון צלילה "צלילוּת" הינו חלק ממתחם הנופש 'קולוניה' החדש,  הממוקם על שלוחת ההר, בסמוך למעבר גבול טאבה וצופה על שמורת האלמוגים הדרומית ועל הרי אדום שבאופק. מיקומנו בסמוך לגשרים של חוף הנסיכה יחד עם שירות ההסעות ב'טוקטוק' מספקים חוויה מהנה גם בדרך למים עם מינימום מאמץ. במתחם הקולוניה ניתן למצוא מסעדה עם אוכל טעים בצורה בלתי רגילה ומתחם לינה בקמפינג עם מקלחות ושירותים מוסדרים. המרחק מהעיר ומיעוט הנופשים ביחס לחוף הצפוני הופכים את חווית האירוח והצלילה לשקטים ואינטימיים יותר מכל מועדון צלילה אחר באילת. מועדון הצלילה "צלילות" הנו מועדון צלילה אקולוגי הראשון והיחידי בארץ!

בר פארן

מתנת בר המצווה שלי הייתה קורס צלילה, אצלי הים בא מהבית. אמא מדריכת גלישת רוח ואבא צולל מושבע, אני גדלתי לתוך האהבה הזו. לאחר שחרורי מהצבא הגעתי לאילת והתחלתי לעסוק בהדרכת צלילה, מה שפתח את הצוהר לדרך חיים חדשה ויחודית. התפתחתי ברמות ההדרכה עד לדרגת INSTRUCTOR TRAINER (מדריך מכין), צללתי בכל העולם, מחופי אפריקה ואוסטרליה ועד לאיי סיישל הרחוקים, שם עבדתי בתור מדריך ספארי. במהלך שנותי כמדריך הסמכתי מאות חניכים בכל ים, בכל מצב ובכל הדרגות עם חיוך על הפנים ואהבה גדולה. בקייץ 2014 פתחנו חן ואני את בית הספר צלילותּ כדי להעביר הלאה את כל מה שקיבלנו במהלך השנים.

בר פארן
מדריך צלילה, מנהל מקצועי ובעלים של צלילוּת
חן מילוא

ב-2005 חוויתי בפעם הראשונה את נפלאות הצלילה בקורס צולל מים פתוחים מתקדם. ב-2009 עם שחרורי מהצבא עבדתי במועדון הצלילה "מנטה" בתפקיד יבש וב2010 עשיתי את קורס המדריכים בהדרכתו של בועז סמוראי. מאז צללתי וחקרתי את עולם המים ומועדוני הצלילה ברחבי עולם. עבדתי בישראל ובאיי אנדמן הרחוקים כמדריך צלילה והסמכתי מאות צוללים. טיילתי וצללתי במקומות אקזוטיים ומרגשים ברחבי העולם. אהבתי לים, לצלילה ולהדרכה הם שהביאו אותי עד הלום - לפתוח יחד עם בר את בית-הספר לצלילה "צלילוּת". מטרתי העיקרית היא לפתוח לכם צוהר לעולם חדש ומרהיב ביופיו שאני כל כך אוהב. היידה למים!

חן מילוא
מדריך צלילה ובעלים של צלילוּת
לירון ירדני

לירון הוא קיבוצניק גאה, משדה בוקר, התחיל את דרכו אצלנו בצלילוּת וישר התאהבנו בו. האהבה שלו לים ולהדרכה היא אדירה והוא מכיר את כל פינות הים. לירון הוא כוכב עולה בתחום הצלילה תודות לרצון ללמוד ולהתפתח. הוא יודע כיצד להעלות את חווית הצלילה לרמה אחת מעל כולם, וכל צולל אשר מתלווה ללירון יוצא עם חיוך עצום. אי אפשר שלא להרגיש את המקצועיות והנתינה האין סופית.

לירון ירדני
מדריך צלילה בכיר וכוכב ימי
הדר סוניס

הדר עבר את התהליך המושלם אל עבר הדרכת צלילה. הוא התחיל עם קורס צלילה כוכב 1+2 במועדון, המשיך לעונה בניהול הדלפק היבש, ובחורף 2018 התמקצע ונהיה מדריך צלילה תחת שרביטו של בר פארן. הדר מקסים ומיוחד - בעל לב גדול ומסירות אין סופית. תרגישו השקעה מרבית, באווירה הכי חיובית ומקצועית שיש.

הדר סוניס
מדריך צלילה וקיבוצניק גאה
פיי רגונס

פיי איש יקר וחייכן, מקצוען ואדיב. מדריך צלילה מזה 7 שנים ובעל מאות הסמכות בכל הדרגות. לצלול עם פיי זאת חוויה רוחנית ומלמדת, ובסוף יום הצלילות שלכם תהיו בהרגשת שיא של צלילות מדהימות ושיפור אישי ברמת הצלילה. פיי סטודנט בסמינר הקיבוצים בלימודים של טיפול דרך השטח ומעביר קייטנות צלילה לילדים באיי הקאריביים. בקיצור, לצלול וללמוד עם פיי זו זכות גדולה.

פיי רגונס
מדריך צלילה בכיר, ואיש חינוך
נעמה קוכמן

נעמה היא מדריכת צלילה בכל רמח איבריה עם ניסיון של 5 שנות הדרכה. התשוקה שלה לים ולחי בו בפרט היא אין סופית, הידע שלה הוא רב, והוא בהחלט עובר הלאה בצלילות עמה. עם חיוך גדול, נעמה תיקח אתכם ל"עומק" השונית במקצועיות ובחן. ואם תרצו לדעת את הדבר הכי קטן בנושא החי התת-ימי, נעמה היא הכתובת. מקצועיות, אדיבות וידע - זאת נעמה שלנו.

נעמה קוכמן
מדריכת צלילה וביולוגית ימית
אור וייס

אור מדריך צלילה שמלמד מהנשמה ועובד מהלב. אור עשה את קורס המדריכים שלו אצלנו במועדון לאחר שעבד כעוזר מדריך במועדוני צלילה שונים, הוא התאהב בנו ואנחנו בו. אור משלב עבודה משורה ואיכותית לצד יצירת אווירה בפריטה על הגיטרה. לצלול עם אור זאת זכות גדולה והערך המוסף מורגש בכל עט, בואו תצללו ותתאהבו.

אור וייס
מדריך צלילה ומוזיקאי מדופלם
השאירו פרטים וניצור איתכם קשר

יצירת קשר

SDI
TIES Member
Tzlilut
© 2020 צלילות | 
צילום: בועז סמוראי, Mares | 
פיתוח ע״י WebPower | עיצוב ע״י Yahalom
טלפון Waze Whatsapp