קורס צולל מים פתוחים – כוכב 1

קורס כוכב 1 פרוס על פני חמישה ימים שבמהלכם החניכים/ות יעברו באופן הדרגתי שלושה שלבים: תיאורית הצלילה, צלילה במים מוגנים וצלילה במים פתוחים. בסוף הקורס, לאחר עמידה בכל התנאים הדרושים, החניך/ה יקבל רישיון צלילה בין-לאומי לעומק של עד 18 מטר.

במהלך הקורס ילמדו החניכים/ות את תיאורית הצלילה תוך שימוש במגוון כלים: ספרים, מצגות ושיעורים. הנושאים שיועברו ידונו בתיאוריה של הצלילה, אשר יעזרו לחניך/ה לרכוש הבנה מלאה וכוללת של עקרונות הצלילה הנכונה והבטוחה. בין הנושאים: כללי בטיחות, פיזיקה ופיזיולוגיה של הצלילה, כיצד להתמודד עם סיכונים, ייחוד הסביבה התת-ימית, תכנון צלילה, שמירה על ערכי טבע ועוד.

בחלק המעשי נלמד כיצד להרכיב ולבדוק את ציוד הצלילה. נבצע בכל יום שתי צלילות, כאשר ביומיים הראשונים יועברו השיעורים בסביבת המים המוגנים. כאן – בשעה טובה – "תרטיבו את הרגליים". חלק זה של הקורס יקנה לחניכים/ות את יכולות היסוד של הצלילה ע"י התרגלות לסובב הימי והמשתנים שבו, תרגילי צלילה ופתירת בעיות שכיחות מתחת למים וכמובן נתחיל ליהנות מעולם המים.

השלב הבא הוא שיעורי מים פתוחים: בשלב זה ניישם את היכולות שתורגלו בשיעורי המים מוגנים בצלילות בים הפתוח בשמורת האלמוגים באילת, ובצורה הדרגתית ובטוחה נעמיק אט אט בכל יום עד שביום החמישי נגיע לעומק של 18 מטרים עם חיוך גדול ותעודת צולל מים פתוחים של SDI.

מבנה הקורס:  ~ 5 שיעורי תאוריה ומבחן מסכם

~ 3 צלילות מים מוגנים

~ 6 צלילות מים פתוחים

משך הקורס:  ~ 5 ימים

דרישות:  ~ גיל 12 מצב בריאותי תקין

~ מצב בריאותי תקין (למלא הצהרת בריאות טרם הגעתכם לקורס).

ניתן בסיומו של קורס כוכב ראשון להמשיך לקורס כוכב שני ישירות.

לפרטים נוספים אודות הקורס והרשמה: 052-6544914

תמונה של צב ים