תירגול בקורס הצלה בצלילות

קורס הצלה פסח 2016

למה זה חשוב לעשות קורס הצלה? ולמה עוד יותר חשוב לעשות את זה עם לוקמיש?

הרשם עכשיו לקורס הצלה ב-27/4

ספורט הצלילה הוא ספורט שלו ונעים, אתם צוללים בין הדגים ואלמוגים ומעמיקים אל נפלאות העולם התת ימי. אתם מרגישים בטוחים לחלוטין… מרגישים בבית… וקל לשכוח כי למרות ההרגשה הכל כך מוכרת של הצלילה – אנחנו עדיין נמצאים
בעולם שאינו טבעי לגופנו. אך עם זאת מימד המים הינו מימד לא טבעי לאדם, למעשה יותר טבעי לאדם לצנוח ממטוס מאשר להעמיק למטר אחד מתחת לפני הים… וכשאנו נמצאים במקום שהינו לא טבעי בעבורנו – חשוב להיות מודעים לסכנות ולדעת כיצד להגיב נכון.
קורס ההצלה הוא הקורס החשוב ביותר לכל צולל באשר הוא ויכול להוות את ההבדל בין חיים ומוות.
קורס הצלה מפתח יכולת אישית ומעלה את רמת המודעות. במהלך הקורס הצוללים מתמודדים עם מצבים אפשריים במים, מהצלה עצמית ועד לעזרה לצולל בפאניקה וצולל מחוסר הכרה. הקורס הזה מקנה ביטחון עצמי מדהים. ויתן לכם את יכולת להגיב בצורה מודעת ובטוחה לכל תרחיש שלא יקרה במהלך הצלילה.
הקורס בנוי משלושה ימים אשר מלאים במים, מלח ואתגר, ומתאימים לכלל הצוללים – גם למתחילים וגם למנוסים ביותר. הקורס מלא בשעורי תאוריה מרתקים ובתרגול מעשי של סיטואציות מתחת למים, על פני המים ועל פני היבשה. כמו כן משולב בקורס באופן אינטגרלי גם קורס עזרה ראשונה והחייאה, עם דגשים מיוחדים לעולם הצלילה.
את הקורס בפסח הקרוב יעביר המדריך נתן לוקמיש, שהינו אחד הצוללים הרגועים והשלווים ביותר שראינו – וידוע שצולל רגוע הוא צולל בטוח. נתן ילמד אתכם כיצד להגיב בצורה הרגועה ביותר והנכונה ביותר למצבים המלחיצים ביותר וישמח לחלוק עמכם מניסיונו הרב כמדריך צלילה בשבע השנים האחרונות בעבודתו במועדוני צלילה בארץ ובעולם, והחיוך התמידי שנסוך על שפתיו זו רק עוד סיבה להצטרף אליו לקורס ההצלה בפסח.
צוללים רבים יעידו: זוהי הזדמנות פז ללמוד מהטוב ביותר.