חן ובר בצלילת כיף

החזון

החזון שלנו, חן ובר, הוא להוביל מועדון צלילה שחורט על דגלו ערכים מיטיבים עם האדם והסביבה. אנו נותנים חשיבות יתרה ליחס מקצועי אישי כמדריך וצולל ויחס בין-אישי בין אדם לחברו. אנו רואים את עצמנו לא כמדריכים או מורים בלבד אלא כשותפים לדרך שילוו אתכם בהמשך הרפתקאות הצלילה שלכם. מסיבה זאת, אנו לא עוצרים בשימת דגש על צלילה בטוחה, מקצועית ואחראית אלא גם על שירותיות ויחס מכבד לצולל והסביבה. אנו מקווים שנוכל להעניק מהידע שלנו כדי לתת לצוללים איתנו מתנה נפלאה לחיים – זה יהיה סיפוקנו.

מי אנחנו?

חן מילוא ובר פארן, קודם כל חברים טובים ואחר-כך שותפים לעסק. נכנסנו לעולם הצלילה כקיבוצניקים משוחררים מהצפון המחפשים ריגושים בשונית האלמוגים של אילת והפכנו למדריכי צלילה בעלי אהבה עזה לים ודייריו, כמו גם לרצון לחלוק אהבה זו עם אנשים נוספים כמדריכים. לאחר כחמש שנים כמדריכי צלילה בארץ ובעולם ותוך כדי טיול משותף לקצה העולם (האוקיאנוס השקט) נפלה ההחלטה לצאת לדרך עצמאית שתאפשר לנו חופש מלא לעסוק במקצוע שאנו אוהבים באופן שאנו רואים כנכון ביותר – ראיית טובת כולם ושאיפה לחתור אליו. הכוונה היא להוציא את לקוחותינו צוללים בטוחים, מיומנים וידענים כך שהצלילה תהפוך לחלק משמעותי בחייהם. גם את צוות המועדון גייסנו מתוך חברינו מדריכי הצלילה החולקים איתנו את תשוקתינו לעולם צלילה.

קצת על הבית

מועדון צלילה "צלילוּת" הינו חלק ממתחם הנופש 'קולוניה' החדש,  הממוקם על שלוחת ההר, בסמוך למעבר גבול טאבה וצופה על שמורת האלמוגים הדרומית ועל הרי אדום שבאופק. מיקומנו בסמוך לגשרים של חוף הנסיכה יחד עם שירות ההסעות ב'טוקטוק' מספקים חוויה מהנה גם בדרך למים עם מינימום מאמץ. במתחם הקולוניה ניתן למצוא מסעדה עם אוכל טעים בצורה בלתי רגילה ומתחם לינה בקמפינג עם מקלחות ושירותים מוסדרים. המרחק מהעיר ומיעוט הנופשים ביחס לחוף הצפוני הופכים את חווית האירוח והצלילה לשקטים ואינטימיים יותר מכל מועדון צלילה אחר באילת.

חן

חן

מדריך צלילה ובעלים של צלילוּת

ב-2005 חוויתי בפעם הראשונה את נפלאות הצלילה בקורס צולל מים פתוחים מתקדם. ב2009 עם שחרורי מהצבא עבדתי במועדון הצלילה "מנטה" בתפקיד יבש וב2010 עשיתי את קורס המדריכים בהדרכתו של בועז סמוראי. מאז צללתי וחקרתי את עולם המים ומועדוני הצלילה ברחבי עולם. עבדתי באיי אנדמן הרחוקים ובארץ כמדריך צלילה והסמכתי מאות צוללים. טיילתי וצללתי במקומות אקזוטיים ומרגשים ברחבי העולם. אהבתי לים, לצלילה ולהדרכה הם שהביאו אותי עד הלום- לפתוח יחדיו עם בר את בית-הספר לצלילה "צלילוּת". מטרתי העיקרית היא לפתוח לכם צוהר לעולם חדש ומרהיב ביופיו שאני כל כך אוהב. היידה למים!

בר

בר

מדריך צלילה, מנהל מקצועי ובעלים של צלילוּת

מתנת בר מצווה שלי הייתה קורס צלילה. אצלי הים בא מהבית, אמא מדריכת גלישת רוח ואבא צולל מושבע, אני גדלת לתוך האהבה הזו. לאחר שיחרורי מהצבא הגעתי לאילת והתחלתי לעסוק בהדרכת צלילה מה שפתח את הצוהר לדרך חיים חדשה ויחודית, התפתחתי ברמות ההדרכה עד לדרגת INSTRUCTOR TRAINER (מדריך מכין), צללתי בכל העולם, מחופי אפריקה ואוסטרליה ועד לאיי סיישל הרחוקים ששם עבדתי בתור מדריך ספארי. במהלך שנותי כמדריך הסמכתי מאות חניכים בכל ים ובכל מצב ובכל הדרגות עם חיוך על הפנים ואהבה גדולה. בקייץ 2014 פתחנו חן ואני את בית הספר צלילותּ בכדי להעביר את כל מה שקיבלנו במהלך השנים הלאה.

סוף

סוף

מדריכת צלילה ופצצת אנרגיה ירושלמית

סוף היא אשת מים מדופלמת! את המים היא פגשה לראשונה בגיל שלוש והתאהבה! ושמה סיפור המים של סוף החל.. סוף הינה מדריכת שחיית תינוקות, ילדים ומבוגרים, מדריכת התעמלות מים ומצילה. לקחה את עולם המים עוד צעד אל עבר הדרכת צלילה. יכולת התקשור והעברת הידע אל החניכים שלה הם משהו כל כך טבעי וברור. העונה הזאת סוף היא המדריכה שלנו ב"צלילוּת" ואנחנו מבטיחים לכם הנאה ושמחה מהיבשה ועד למעמקים.

לירון

לירון

מדריך צלילה וכוכב ימי

לירון הוא קיבוצניק גאה, בן קיבוץ שדה בוקר, התחיל את דרכו אצלנו בקלאריטי וישר התאהבנו בו. האהבה שלו לים ולהדרכה היא אין סופית והוא מכיר את כל פינות הים. לירון הוא כוכב עולה בתחום הצלילה תודות לרצון ללמוד ולהתפתח. לירון יודע כיצד להעביר את חווית הצלילה לרמה אחת מעל כולם וכל צולל אשר לירון צולל עימו, יוצא עם חיוך עצום.
להרגיש את המקצועיות והנתינה האין סופית.

ארז

ארז

מדריך צלילה בכיר - איש הים הגדול

ארז התחיל את קריירת הצלילה שלו פה איתנו באילת, מהרגע שנשם את נשימתו הראשונה מתחת למים התאהב והחליט להיות למדריך צלילה. מייד עם סיום עונת הצלילה באילת יצא לכבוש את האוקיינוסים ברחבי העולם. ארז הדריך בתאילנד ובמקסיקו, וניהל מועדונים מצליחים בקולומביה ובאיי אנדמן. ועכשיו לאחר חמש שנים בגולה חוזר אלינו ארז לאילת, להביא לכם את הידע והניסיון הרחב שצבר, ולהראות לכולנו מאיפה משתין הדג.. התכונה החזקה של ארז היא הסבלנות האין סופית ושילוב מנצח בין קלילות והנאה לקורס מקצועי ומעשיר. ארז הינו איש חינוך בכל רמ"ח איבריו וכל רגע איתו מתחת למים הוא תענוג צרוף!